Yaşam Alanında Konfor İçin
Telefon 0850 840 43 21
E-posta apart@apartlife.com.tr
Adres Caddebostan Mah. Kantarcı Rıza Sok. No:9/1 Kadıköy/İSTANBUL 34728

Tarihçe

Kuruluşumuz 2013 yılında bina yönetim hizmetine başlamıştır. Şube olarak başladığımız süreçte gerçek taleplerimizin karşılanmaması nedeniyle 2016 yılında kendi adımız, tescilli markamız ile kendi yerimizde bina yönetim hizmeti vermeye başladık. 

Çalışanlarımızın gerek MEB, gerek özel kurumlardan alınan site ve toplu konut yönetimi eğitimleriyle kusursuz hizmet vermeyi amaçladık. 

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği çalışması olan II. Çalıştay sürecine katılım sağlayarak Türkiye'de farklı coğrafya ve toplu yaşama bakış açılarını, KMK hakkında yasal eksik ve tamamlanması gereken hususları ele aldık. 

BIM (Building-information-Modelling) teknolojisini kullanarak yönetim hizmeti verdiğimiz bina, site veya projelerin daimi olarak uzun soluklu hayatta kalmasını ve bu bağlamda öncü yönetim firması olmak amacıyla ilgili üniversite öğrencilerini ve mezun kaliteli zeki iş gücünü kullanmayı, yönetim hizmetinin aidat topla çöp toplat mantığından çıkarak yönetim sorumluluğunu aldığımız mülkün 200-300 yıl dayanıklı kalmasını ve doğaya uyum sağlayarak ekosistem içerisinde sabit kalmasını hedeflemekteyiz. 

Geliştirme ve çalışmalarımız bu yönüyle her geçen gün destekçi ve uzun vadeli gayrimenkul yatımcı bireylerle bir arada olup gerçek bir değer alanı oluşturmak yolunda ilerlemektedir.  

Bu içeriği okuyanlar bunları da okudu